Motocicleta KTM 125 DUKE Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motor de vanzare Motociclete second hand Motoare de vanzare Motorete de vanzare
Cugir, judetul Alba
2012
60000 Km
125 Cm3
Motor si transmisie |
|
| Motorizare | 1 cylinders, 4-stroke, Single |
| Capacitate cilindrica | 125 cc(7.64 cubic inches) |
| Bore × stroke: | 58 mm × 47 mm (oversquare - shortstroke) |
| Racire | Water cooled |
| Putere | 15.36 HP(11.3 kW)@ 10500 rpm (cranksh) |
| Cuplu | 12 Nm(1.22 kg-m)@ 8000 rpm (cranksh) |
| Acceleratie | Cable operated |
| Valve | |
| DOHC, variable | |
| Valve / Cilindu | 4 |
| Combustibil si aprindere | |
| Scanteie / Cilindru | 1 |
| Sistem alimentare | Fuel injection |
| Tip aprindere | Digital CDI |
| Montarea motorului | Transverse |
| Sistem de ungere | Wet sump |
| Cutia de viteze | Manual |
| Ambreiaj | Wet, multiple discs, cable operated |
| Transmisie | Chain |
| Pornire | Electric |
Dimensiuni |
|
| Wheel base: | 1350 mm |
| Trail: | 100 mm |
| Garda sol | 185 mm |
| Inaltime scaun | 810 mm |
| Greutate | |
| Cu lichide | 128 kg |
Cadru si suspensie |
|
| Cadru | composite, Trellis frame |
| Fata | |
| Suspensie | Cartridge |
| Unghi furca | 65° |
| Frana | Twin Disk, Ø280 mm |
| Spate | |
| Suspensie | mono shock |
| Frana | Disk, Ø230 mm |
|
Other
|
|
| ABS | No |
| Putere / Greutate | 0.09 HP/kg(11.33 kg/HP) |
| Rezervor | 11 l |
| Nr. Locuri | 2 persoane |
15 Cp
Descriere proprietarVând KTM DUKE 125 , an 2012 , 60xxx km în creștere , motocicleta arata impecabil , foarte întreținută , o vând deoarece trec la o categorie mai mare (a2), actele sunt in regula. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon afisat in anunt.
ID anunt: 5892Adaugat in: 08-11-2021, vizualizat de: 967 ori
Raporteaza anuntul
Motocicleta KTM 125 DUKE - 2020 - 15 Cp - Bucuresti, judetul Bucuresti de vanzare
Motocicleta KTM 125 DUKE - 2018 - 4700 km, 15 Cp - Cluj-Napoca, judetul Cluj de vanzare
Viziera Shoei CWR - 1 pentru Casca Shoei NXR de vanzare, Alte echipamente / accesorii moto
xl
Geaca Moto Piele Alpinestars Motegi - 54 = XL de vanzare, Geci moto
xl
Casca Moto Flip Up HJC RPHA (R-PHA) 90 - XL, Ochelari de vanzare, Casti moto
43
Cizme / Ghete Moto Alpinestars SMX Plus V2 - 43 de vanzare, Cizme / Ghete moto
l
Geaca Moto Piele Probiker - L = 54, Aerisita de vanzare, Geci moto
xl
Geaca Moto Bobber Chopper Cafe Alpinestars Topanga - XL de vanzare, Geci moto
Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motocicelta Motociclete second hand Motoare de vanzare Motor de vanzare Motorete de vanzare Atv de vanzare Scuter Scutere de vanzare
Casti Casca Moto Casti Moto Casca Motocicleta Casti Motocicleta Casca Scooter Casca atv Casca de motocicleta Casca Motocross Casca Moto de vanzare Casca Shoei Casca Agv Casti de vanzare
Geaca Moto Geci Moto geaca moto dama geaca moto piele geaca piele moto geci moto piele geci piele moto geci moto textil geaca alpinestars geaca dainese
Manusi Manusi moto Manusi motocicleta Protectii moto Manusi moto dama Manusi moto piele Manusi moto textil Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Pantaloni moto pantaloni moto dama pantaloni moto piele blugi moto pantaloni moto barbati Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Ghete moto cizme moto incaltaminte moto ghete moto dama cizme enduro bocanci moto cizme moto dama ghete moto ieftine Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Piese Moto Toba sport moto Anvelope Moto Husa Moto Huse Moto Piese Scooter Piese Atv Piese Moto Online Motociclete oglinzi moto semnalizari moto
Piese Moto Piese Scooter Piese Atv Dezmembrari Motociclete Piese Moto Online Motociclete