Motocicleta SUZUKI VL 800 Intruder Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motor de vanzare Motociclete second hand Motoare de vanzare Motorete de vanzare
Bucuresti, judetul Bucuresti
2002
13770 Km
805 Cm3
Motor si transmisie |
|
| Motorizare | 2 cylinders, 4-stroke, 45° V-twin |
| Capacitate cilindrica | 805 cc(49.19 cubic inches) |
| Bore × stroke: | 83 mm × 74.4 mm (oversquare - shortstroke) |
| Racire | Water cooled |
| Putere | 51.67 HP(38 kW)@ 6000 rpm |
| Cuplu | 65 Nm(6.63 kg-m)@ 5000 rpm |
| Acceleratie | Cable operated |
| Valve | |
| DOHC, variable | |
| Valve / Cilindu | 4 |
| Combustibil si aprindere | |
| Scanteie / Cilindru | 1 |
| Sistem alimentare | Carburetor |
| Tip aprindere | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Compresie | 9.4:1 |
| Montarea motorului | Transverse |
| Sistem de ungere | Wet sump |
| Cutia de viteze | Manual 5-speed |
| Ambreiaj | Wet, cable operated |
| Transmisie | Shaft |
| Fise bujii | NGK, DPR7EA-9 |
| Ulei recomandat | 10W/40 |
Dimensiuni |
|
| Dimensiuni motocicleta | |
| Lungime | 2510 mm |
| Latime | 985 mm |
| Inaltime | 1110 mm |
| Wheel base: | 1655 mm |
| Garda sol | 140 mm |
| Inaltime scaun | 700 mm |
| Greutate | |
| Dry weight: | 239 kg |
Cadru si suspensie |
|
| Cadru | steel, Double cradle frame |
| Fata | |
| Suspensie | Cartridge |
| Frana | Twin Disk, Ø300 mm |
| Anvelopa | 130 / 90 R16 |
| Presiune | 2 bar, with pillion: 2 bar withpilion |
| Spate | |
| Suspensie | mono shock, Swingarm |
| Frana | Drum, Ø180 mm |
| Anvelopa | 170 / 80 R15 |
| Presiune | 2.5 bar, with pillion: 2.5 bar withpilion |
|
Other
|
|
| ABS | No |
| Viteza maxima | 160 km/h |
| Rezervor | 17 l |
| Nr. Locuri | 2 persoane |
51 Cp
Descriere proprietarA venit momentul să mă despart de această frumusețe pe două roți.
Arată impecabil, se mișcă perfect și e pregătită pentru drumuri lungi. A fost ținută în garaj, îngrijită constant, fără accidente sau căzături.
Preț: 5,200 EUR / 26,500 RON — negociabil (în limita bunului simț)
Detalii tehnice:
- Model: Suzuki VL800 Intruder
- Capacitate cilindrică: 805 cc
- An fabricație: 2002
- Alimentare: Carburator
- Combustibil: Benzină
- Rezervor: 16 L (autonomie aprox. 300 km)
- Putere: 38 kW / 51 CP
- Transmisie: Cardan
- Anvelope: Michelin Commander III (DOT 1223) – montate în Mai 2025 la aprox. 11,000 km
- ODO: 13,770 km
- VIN: JS1BM111100104567
- Ultima revizie completă: Mai 2025 la aprox. 11,000 km
- ITP valabil până la: 16.08.2027
Sunt primul proprietar în România, motocicleta fiind adusă din Italia cu aproximativ 9,000 km.
Îmbunătățiri și accesorii:
- Genți laterale (40 x 27 x 17 cm)
- Geantă portbagaj (56 x 31 x 37 cm)
- Spătar cu portbagaj
- Cravată rezervor
- Parbriz tip batwing
- Footboards șofer (dețin și footpegs-urile originale)
- Tobe originale Suzuki
Motocicleta se poate vedea in Bucuresti, Sector 3
ID anunt: 8275Adaugat in: 18-04-2026, vizualizat de: 53 ori
Raporteaza anuntul
Motocicleta SUZUKI DL 650 V-Strom - 2009 - 49500 km, 66 Cp - Cluj de vanzare
Motocicleta SUZUKI GZ 250 Marauder - 2000 - 24000 km, 21 Cp - Bucuresti, judetul Bucuresti de vanzare
Motocicleta SUZUKI GSF Bandit 1200 - 1999 - 65000 km, 102 Cp - Odorheiu Secuiesc, judetul Harghita de vanzare
xxl
Geaca Moto Vara Alpinestars AST AIR - XXL de vanzare, Geci moto
38
Cizme Ghete Boots Moto Dama Alpinestars Faster 38.5 de vanzare, Cizme / Ghete moto
l
Pantaloni moto piele Alpinestars Missile - 52 = L de vanzare, Pantaloni moto
xs
Casca Moto Flip Up Shoei Neotec 2 Excursion - XS / SENA SRL de vanzare, Casti moto
Sistem de comunicatie N-com Cardo Scala Rider PackTalk Smartpack de vanzare, Intercom moto
m
Casca Moto Shoei NXR Mystify - M - 2 Viziere de vanzare, Casti moto
Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motocicelta Motociclete second hand Motoare de vanzare Motor de vanzare Motorete de vanzare Atv de vanzare Scuter Scutere de vanzare
Casti Casca Moto Casti Moto Casca Motocicleta Casti Motocicleta Casca Scooter Casca atv Casca de motocicleta Casca Motocross Casca Moto de vanzare Casca Shoei Casca Agv Casti de vanzare
Geaca Moto Geci Moto geaca moto dama geaca moto piele geaca piele moto geci moto piele geci piele moto geci moto textil geaca alpinestars geaca dainese
Manusi Manusi moto Manusi motocicleta Protectii moto Manusi moto dama Manusi moto piele Manusi moto textil Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Pantaloni moto pantaloni moto dama pantaloni moto piele blugi moto pantaloni moto barbati Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Ghete moto cizme moto incaltaminte moto ghete moto dama cizme enduro bocanci moto cizme moto dama ghete moto ieftine Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Piese Moto Toba sport moto Anvelope Moto Husa Moto Huse Moto Piese Scooter Piese Atv Piese Moto Online Motociclete oglinzi moto semnalizari moto
Piese Moto Piese Scooter Piese Atv Dezmembrari Motociclete Piese Moto Online Motociclete