Motocicleta YAMAHA FZ1 Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motor de vanzare Motociclete second hand Motoare de vanzare Motorete de vanzare
Petrosani, judetul Hunedoara
2008
38000 Km
998 Cm3
Motor si transmisie |
|
| Motorizare | 4 cylinders, 4-stroke, Inline |
| Capacitate cilindrica | 998 cc(60.98 cubic inches) |
| Bore × stroke: | 77 mm × 53.6 mm (oversquare - shortstroke) |
| Racire | Water cooled |
| Putere | 149.97 HP(110.3 kW)@ 11000 rpm |
| Cuplu | 106 Nm(10.81 kg-m)@ 8000 rpm |
| Acceleratie | Cable operated |
| Valve | |
| DOHC, variable | |
| Valve / Cilindu | 5 |
| Combustibil si aprindere | |
| Scanteie / Cilindru | 1 |
| Sistem alimentare | Fuel injection |
| Tip aprindere | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Compresie | 11.5:1 |
| Montarea motorului | Transverse |
| Sistem de ungere | Wet sump |
| Cutia de viteze | Manual 6-speed |
| Ambreiaj | Wet, multiple discs, cable operated |
| Transmisie | Chain |
| Fise bujii | NGK, CR9EK |
| Ulei recomandat | Synthetic, 20W/40 |
| Pornire | Electric |
Dimensiuni |
|
| Dimensiuni motocicleta | |
| Lungime | 2140 mm |
| Latime | 770 mm |
| Inaltime | 1060 mm |
| Wheel base: | 1460 mm |
| Trail: | 109 mm |
| Garda sol | 135 mm |
| Inaltime scaun | 815 mm |
| Greutate | |
| Cu lichide | 220 kg |
| Dry weight: | 194 kg |
Cadru si suspensie |
|
| Cadru | aluminium, twin spar |
| Fata | |
| Suspensie | Cartridge - upside-down |
| Cursa suspensie | 130 mm |
| Unghi furca | 25° |
| Frana | Twin Disk, Ø320 mm |
| Anvelopa | 120 / 70 R17 ZR |
| Presiune | 2.5 bar, with pillion: 2.5 bar withpilion |
| Spate | |
| Suspensie | mono shock, Swingarm |
| Cursa suspensie | 130 mm |
| Frana | Disk, Ø245 mm |
| Anvelopa | 190 / 50 R17 ZR |
| Presiune | 2.9 bar, with pillion: 2.9 bar withpilion |
|
Other
|
|
| ABS | No |
| Putere / Greutate | 0.50 HP/kg(1.99 kg/HP) |
| Rezervor | 17.97 l |
| Nr. Locuri | 2 persoane |
150 Cp
Descriere proprietarVand Yamaha FZ1 GT, 998 cmc ,150 cp ,foarte comodă, stare f.bună, ulei+filtre,bujii iridiu, kit lant schimbate de 1 lună.
ID anunt: 4111Adaugat in: 05-05-2020, vizualizat de: 851 ori
Raporteaza anuntul
Motocicleta YAMAHA XJ 600 S - 2001 - 26000 km, 61 Cp - Floresti, judetul Cluj de vanzare
Motocicleta YAMAHA YZF R1 - 2012 - 16000 km, 200 Cp - Bucuresti, judetul Bucuresti de vanzare
m
Casca Moto Shoei NXR Lunar - M - 2 Viziere de vanzare, Casti moto
SHOEI PINLOCK EVO CW-1 (XR 1100) / CWR-1 (NXR) / CNS-1 (GT AIR, NEOTEC de vanzare, Alte echipamente / accesorii moto
l
Casca Moto X-Lite Nolan X-802 - L de vanzare, Casti moto
s
Casca Moto Shoei NXR Parameter - XS / S - 2 Viziere de vanzare, Casti moto
l
Casca Moto Shoei GT AIR Revive - L - Ochelari de vanzare, Casti moto
xs
Casca Moto Shoei NXR Dominance - M - 2 Viziere de vanzare, Casti moto
Moto Motociclete Motociclete de vanzare Motocicelta Motociclete second hand Motoare de vanzare Motor de vanzare Motorete de vanzare Atv de vanzare Scuter Scutere de vanzare
Casti Casca Moto Casti Moto Casca Motocicleta Casti Motocicleta Casca Scooter Casca atv Casca de motocicleta Casca Motocross Casca Moto de vanzare Casca Shoei Casca Agv Casti de vanzare
Geaca Moto Geci Moto geaca moto dama geaca moto piele geaca piele moto geci moto piele geci piele moto geci moto textil geaca alpinestars geaca dainese
Manusi Manusi moto Manusi motocicleta Protectii moto Manusi moto dama Manusi moto piele Manusi moto textil Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Pantaloni moto pantaloni moto dama pantaloni moto piele blugi moto pantaloni moto barbati Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Ghete moto cizme moto incaltaminte moto ghete moto dama cizme enduro bocanci moto cizme moto dama ghete moto ieftine Echipament Moto Echipamente Motocicleta Echipamente Moto
Piese Moto Toba sport moto Anvelope Moto Husa Moto Huse Moto Piese Scooter Piese Atv Piese Moto Online Motociclete oglinzi moto semnalizari moto
Piese Moto Piese Scooter Piese Atv Dezmembrari Motociclete Piese Moto Online Motociclete